Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Nõo vald

ИмяНомерСписок
Eesti Keskerakond
Peeter Ernits101Eesti Keskerakond
Номер: 101Дата рождения: 11.06.1953
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Riigikogu liige
Külli Rüütli102Eesti Keskerakond
Номер: 102Дата рождения: 25.06.1971
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Abilane OÜ, juhatuse liige
Valeri Tokman103Eesti Keskerakond
Номер: 103Дата рождения: 11.02.1954
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: pensionär
Ly Sarapson104Eesti Keskerakond
Номер: 104Дата рождения: 06.02.1978
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Kaily OÜ, juhatuse liige
Pille Linde105Eesti Keskerakond
Номер: 105Дата рождения: 06.05.1960
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Enics Eesti Aktsiaselts, elektroonikaseadmete ettevalmistaja
Sten-Sixten Traks106Eesti Keskerakond
Номер: 106Дата рождения: 21.05.1974
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Elva Tarbijate Ühistu TÜ, saalitöötaja
Hiie Paas107Eesti Keskerakond
Номер: 107Дата рождения: 22.02.1968
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Office Partner OÜ, müügijuht
Siiri Lillo108Eesti Keskerakond
Номер: 108Дата рождения: 28.11.1954
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: SOL Baltics OÜ, puhastusteenindaja
Heino Prost109Eesti Keskerakond
Номер: 109Дата рождения: 17.05.1933
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: pensionär
Eesti Reformierakond
Arno Anton110Eesti Reformierakond
Номер: 110Дата рождения: 08.08.1958
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: Optimal Projekt OÜ, partner
Krista Loog111Eesti Reformierakond
Номер: 111Дата рождения: 28.04.1985
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Elva Lasteaed Murumuna, tervishoiutöötaja
Valimisliit "Vali Nõo!"
Krista Kvarnström112Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 112Дата рождения: 11.08.1959
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Nõo Päevakeskus, juhataja
Kai Toom113Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 113Дата рождения: 28.03.1956
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: Nõo Valla Leht, toimetaja; Nõo Koduloomuuseum, juhataja
Aigar Brett114Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 114Дата рождения: 30.08.1966
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: osaühing Luke Farmimeierei, juhataja
Mart Raudsaar115Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 115Дата рождения: 09.11.1973
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Eesti Ajalehtede Liit, tegevdirektor
Silver Lehesaar116Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 116Дата рождения: 05.05.1975
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: FIE Silver Lehesaar
Helen Voika117Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 117Дата рождения: 18.01.1979
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Kõrgharidus
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: HELXU OÜ, juhatuse liige
Marge Altin118Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 118Дата рождения: 14.09.1971
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Luke lasteaed Segasumma, direktor
Heli Veide119Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 119Дата рождения: 16.07.1963
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: Sihtasutus Elva Haigla TM rehabilitatsiooni osakond, kogemusnõustaja
Eleri Visnapuu120Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 120Дата рождения: 03.06.1974
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: DTK Hambaravi OÜ, assistent
Marju Rohtmets121Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 121Дата рождения: 23.04.1989
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: Enics Eesti Aktsiaselts, väljastuskontrollija
Ants Tamm122Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 122Дата рождения: 19.10.1945
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: pensionär
Andres Juur123Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 123Дата рождения: 15.04.1986
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Sihtasutus Teaduskeskus Ahhaa, juhatuse esimees
Anne Markvard124Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 124Дата рождения: 12.11.1962
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Ardemar OÜ, lilleseadja/teenindaja
Raul Vester125Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 125Дата рождения: 13.06.1982
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: Romantiline muusika MTÜ, kunstiline juht, juhatuse liige
Kristel Hüdsi126Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 126Дата рождения: 14.12.1984
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: SYNLAB Eesti OÜ, laborant
Harri Kubri127Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 127Дата рождения: 24.08.1983
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: aktsiaselts Nõo Lihatööstus, tootmisjuht
Maire Ulst128Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 128Дата рождения: 01.05.1958
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Kõrgharidus
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: Kammeri Kool, õpetaja
Anne-Ly Juhkam129Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 129Дата рождения: 11.02.1970
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: Anikrus OÜ, juhatuse liige
Siim Jaanson130Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 130Дата рождения: 07.05.1986
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Elva Lasteaed Õnneseen, muusikaõpetaja
Imbi Tanilsoo131Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 131Дата рождения: 12.01.1960
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Puhja Gümnaasium, õpetaja
Jüri Aliste132Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 132Дата рождения: 18.11.1959
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Kõrgharidus
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: AS Tartu Turg, peainsener
Taavi Merisalu133Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 133Дата рождения: 06.10.1989
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Nõo Spordihoone, treener
Zoja Udaltsova134Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 134Дата рождения: 24.02.1962
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: Nõo Põhikool, koristaja
Ants Lillevere135Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 135Дата рождения: 25.05.1953
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: pensionär
Vello Brett136Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 136Дата рождения: 06.10.1938
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Kõrgharidus
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: Osaühing Brevell, juhatuse liige
Küllikki Tokman137Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 137Дата рождения: 23.04.1970
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: Werrew OÜ, vanemadministraator
Riina Soonvald138Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 138Дата рождения: 02.10.1988
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: Nõo Põhikool, tugiisik
Ardo Ruul139Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 139Дата рождения: 05.10.1983
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: OÜ Toome Elekter, projektijuht
Priit Randala140Valimisliit "Vali Nõo!"
Номер: 140Дата рождения: 14.09.1970
Список: Valimisliit "Vali Nõo!"Образование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Vobla OÜ, juhataja
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Rain Sangernebo141Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 141Дата рождения: 29.06.1964
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: Nõo vallavalitsus, vallavanem
Jaanus Järveoja142Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 142Дата рождения: 11.06.1963
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Nõo Reaalgümnaasium, direktor
Lembit Toru143Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 143Дата рождения: 15.09.1952
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Tartumaa Spordiliit, tegevjuht
Kaido Voor144Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 144Дата рождения: 05.07.1972
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Päästeamet, peainspektor
Laurits Leedjärv145Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 145Дата рождения: 09.08.1960
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Tartu Observatoorium, vanemteadur
Jaan Poom146Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 146Дата рождения: 16.01.1957
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Nõo vallavalitsus, korrakaitseametnik
Teet Marran147Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 147Дата рождения: 11.12.1967
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: Deckol Ehitus OÜ, juhatuse liige
Silver Pastak148Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 148Дата рождения: 28.07.1970
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: Harvia Estonia OÜ, tootmismeister
Hille Laos149Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 149Дата рождения: 28.10.1976
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Pharsis OÜ, veterinaararst
Ene Arus150Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 150Дата рождения: 21.11.1967
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: sihtasutus Nõo Hooldekodu, juhatuse liige
Eerika Sootla151Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 151Дата рождения: 13.03.1956
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: osaühing Sildo Luke, juhataja
Mait Raig152Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 152Дата рождения: 08.10.1965
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Tartu linnavalitsus, osakonna juhataja asetäitja
Kristjan Vanaselja153Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 153Дата рождения: 11.01.1981
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: GoWorkaBit Estonia OÜ, kaasasutaja ja tegevjuht
Andres Lomp154Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 154Дата рождения: 24.06.1943
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: Osaühing Pellenec, juhatuse liige
Ahto Reino155Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 155Дата рождения: 16.02.1959
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: aktsiaselts Nõo Lihatööstus, laohoidja
Mart Kreevald156Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 156Дата рождения: 08.05.1963
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: Osaühing Tamsa-Agro, juhatuse liige
Üksikkandidaadid
Vilmar Valdna157Üksikkandidaadid
Номер: 157Дата рождения: 12.08.1978
Список: ÜksikkandidaadidОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: Helliku Villa OÜ, müügiinsener