Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Kiili vald

ИмяНомерСписок
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Paul Puustusmaa101Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 101Дата рождения: 05.09.1964
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: Õigusbüroo AA-Juriidilised Teenused, juhataja
Marko Kaselo102Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 102Дата рождения: 05.12.1983
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: INTRAC Eesti AS, varuosade spetsialist
Marika Kaselo103Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 103Дата рождения: 01.09.1958
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: Kaitseliit, personalispetsialist
Marge Blumfeldt104Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 104Дата рождения: 12.02.1978
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: KRKA,d.d, Novo Mesto Eesti filiaal, raamatupidaja, DK Konsultatsioonid OÜ, juhatuse liige
Sten-Martin Kaselo105Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 105Дата рождения: 17.02.1990
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: WASH24 OÜ, juhatuse liige
Eesti Reformierakond
Kaire Nuut106Eesti Reformierakond
Номер: 106Дата рождения: 15.03.1968
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: MTÜ Roosiõis
Tarmo Vaik107Eesti Reformierakond
Номер: 107Дата рождения: 10.07.1970
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: MTÜ Eesti Naabrivalve, juhatuse liige
Andra Perv108Eesti Reformierakond
Номер: 108Дата рождения: 28.12.1970
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: OÜ Tuuleveski, turundusjuht
Valimisliit Kiili Külade Ühendus
Aimur Liiva109Valimisliit Kiili Külade Ühendus
Номер: 109Дата рождения: 16.04.1967
Список: Valimisliit Kiili Külade ÜhendusОбразование: Kõrgharidus
Партия: puudubМесто работы: Kiili Vallavalitsus, vallavanem
Merje Volt110Valimisliit Kiili Külade Ühendus
Номер: 110Дата рождения: 18.03.1968
Список: Valimisliit Kiili Külade ÜhendusОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: -
Mihkel Rebane111Valimisliit Kiili Külade Ühendus
Номер: 111Дата рождения: 01.12.1958
Список: Valimisliit Kiili Külade ÜhendusОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Kiili Gümnaasium, direktor
Heret Annus112Valimisliit Kiili Külade Ühendus
Номер: 112Дата рождения: 02.06.1973
Список: Valimisliit Kiili Külade ÜhendusОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Sungate Fence OÜ, projektijuht
Mikk Rannik113Valimisliit Kiili Külade Ühendus
Номер: 113Дата рождения: 06.11.1973
Список: Valimisliit Kiili Külade ÜhendusОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: Enerest OÜ
Maarika Nimmo114Valimisliit Kiili Külade Ühendus
Номер: 114Дата рождения: 30.11.1987
Список: Valimisliit Kiili Külade ÜhendusОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: -
Peep Tomingas115Valimisliit Kiili Külade Ühendus
Номер: 115Дата рождения: 22.06.1969
Список: Valimisliit Kiili Külade ÜhendusОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Eesti Ostu-ja Tarneahelate Juhtimise Ühing MTÜ
Monica Allikas116Valimisliit Kiili Külade Ühendus
Номер: 116Дата рождения: 01.02.1960
Список: Valimisliit Kiili Külade ÜhendusОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Kiili Lasteaed, õpetaja
Sven Suurraid117Valimisliit Kiili Külade Ühendus
Номер: 117Дата рождения: 10.11.1968
Список: Valimisliit Kiili Külade ÜhendusОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: INSVEN OÜ, juhataja
Elar Jets118Valimisliit Kiili Külade Ühendus
Номер: 118Дата рождения: 01.02.1976
Список: Valimisliit Kiili Külade ÜhendusОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: MADE EST OÜ
Marek Vainola119Valimisliit Kiili Külade Ühendus
Номер: 119Дата рождения: 06.04.1973
Список: Valimisliit Kiili Külade ÜhendusОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: -
Ardo Niinre120Valimisliit Kiili Külade Ühendus
Номер: 120Дата рождения: 28.05.1949
Список: Valimisliit Kiili Külade ÜhendusОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Raasiku Vallavalitsus, abivallavanem
Raigo Tatrik121Valimisliit Kiili Külade Ühendus
Номер: 121Дата рождения: 26.11.1976
Список: Valimisliit Kiili Külade ÜhendusОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: Kiili Gümnaasium, MTÜ SK TATS, juhataja, treener
Martin Medar122Valimisliit Kiili Külade Ühendus
Номер: 122Дата рождения: 11.11.1979
Список: Valimisliit Kiili Külade ÜhendusОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Kose Gümnaasium, direktor
Toomas Väljataga123Valimisliit Kiili Külade Ühendus
Номер: 123Дата рождения: 23.11.1960
Список: Valimisliit Kiili Külade ÜhendusОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: EKSA, juhataja
Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Erki Arakas124Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 124Дата рождения: 24.01.1982
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: puudubМесто работы: ERX INVEST OÜ, juhatuse liige
Vambo Kaal125Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 125Дата рождения: 12.03.1949
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: puudubМесто работы: Harjumaa Omavalitsuste Liit, büroojuht
Esta Kullamaa126Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 126Дата рождения: 23.02.1964
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: puudubМесто работы: Kiili Gümnaasium, õpetaja
Kristjan Laurits127Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 127Дата рождения: 21.07.1977
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: puudubМесто работы: KLM Projekt OÜ, juhataja
Indrek Sinisaar128Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 128Дата рождения: 09.10.1975
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: TELIA EESTI AS, valdkonna juht
Triin Jaago129Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 129Дата рождения: 27.07.1971
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: puudubМесто работы: Kiili Lasteaed, Kiili Kunstide Kool, muusikaõpetaja
Indrek Grusdam130Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 130Дата рождения: 10.09.1973
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: puudubМесто работы: Maaeluministeerium, nõunik
Hillar Urbanik131Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 131Дата рождения: 08.12.1954
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: OÜ Lanimo, juhataja
Epp Priimägi132Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 132Дата рождения: 07.09.1980
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: Tallinna 21. Kool, õpetaja
Taavid Mikomägi133Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 133Дата рождения: 20.06.1996
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: puudubМесто работы: Peenjoogivabrik Nudist OÜ, tegevjuht
Alar Lehtsaar134Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 134Дата рождения: 16.07.1969
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: puudubМесто работы: Scandecon Grupp OÜ, juhatuse liige
Kusta Kaska135Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 135Дата рождения: 18.05.1970
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: AS HALS TRADING, tehnikadirektor
Raigo Riimand136Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 136Дата рождения: 26.07.1973
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: puudubМесто работы: B&B TOOLS ESTONIA AS, müügijuht
Arno Tölpt137Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 137Дата рождения: 10.08.1972
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: puudubМесто работы: Kaminameister OÜ, juhatuse liige
Risto Laar138Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 138Дата рождения: 05.01.1979
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: puudubМесто работы: BE GROUP AS, müügijuht
Sergei Kivi139Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 139Дата рождения: 17.02.1960
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: Kiili KVH OÜ, juhatuse liige
Peeter Veltmann140Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 140Дата рождения: 30.04.1954
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: puudubМесто работы: Silberauto AS, projektijuht
Erkki Tepper141Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 141Дата рождения: 31.03.1974
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: MONIER OÜ, piirkonna müügijuht
Roman Päll142Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 142Дата рождения: 05.07.1974
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: puudubМесто работы: AS Saaremaa Piimatööstus, müügijuht
Ole Loigu143Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 143Дата рождения: 27.02.1962
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: AS Saku AB, juhataja
Toomas Kravik144Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 144Дата рождения: 07.04.1953
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: Pelgulinna Gümnaasium, ajaloo õpetaja
Priit Tamme145Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 145Дата рождения: 29.04.1972
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: puudubМесто работы: OÜ Mareen, juhatuse esimees
Andres Kolbak146Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 146Дата рождения: 18.02.1966
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: AS Automeister, müügiesindaja
Ville Vallaste147Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 147Дата рождения: 07.04.1977
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: Maheleib OÜ
Tõnis Lass148Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 148Дата рождения: 01.12.1977
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: puudubМесто работы: Tööjõurent OÜ, juhataja
Anett Leosk149Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 149Дата рождения: 29.11.1990
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: Tallinna Lennujaam, klienditeenindaja
Martin Igel150Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 150Дата рождения: 16.12.1963
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: puudubМесто работы: Kampol Mööbel OÜ, juhatuse liige
Marek Väljari151Valimisliit Kiili Arenema - RESTART
Номер: 151Дата рождения: 16.04.1971
Список: Valimisliit Kiili Arenema - RESTARTОбразование: Kõrgharidus
Партия: puudubМесто работы: MTÜ Eesti Naabrivalve, tegevjuht