Link kopeeritud!
HarjumaaTallinnSaaremaaHiiumaaPärnumaaLäänemaaViljandimaaJärvamaaValgamaaVõrumaaPõlvamaaTartumaaTartuJõgevamaaLääne-VirumaaIda-VirumaaRaplamaa
  • Piirkond
  • Tallinn
  • Tartu linn
  • Harju maakond
  • Hiiu maakond
  • Ida-Viru maakond
  • Jõgeva maakond
  • Järva maakond
  • Lääne maakond
  • Lääne-Viru maakond
  • Põlva maakond
  • Pärnu maakond
  • Rapla maakond
  • Saare maakond
  • Tartu maakond
  • Valga maakond
  • Viljandi maakond
  • Võru maakond

Tallinn: Lasnamäe linnaosa

ИмяНомерСписок
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Viktoria Ladõnskaja173Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 173Дата рождения: 20.07.1981
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: -
Kalle Muuli174Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 174Дата рождения: 10.01.1958
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: AS Eesti Meedia, raadio Kuku
Tiit Matsulevitš175Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 175Дата рождения: 27.09.1958
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: EV Välisministeerium, ekspert
Andrei Võssoven176Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 176Дата рождения: 17.01.1985
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: AugustESTFIN OÜ juhataja
Jekaterina Rikkas177Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 177Дата рождения: 21.04.1974
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: Kaitseressursside Amet, peaspetsialist
Raivo Olmet178Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 178Дата рождения: 27.09.1951
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti VabaerakondМесто работы: Ordior eesti OÜ, müügijuht
Raul Kruusa179Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 179Дата рождения: 03.08.1999
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Põhiharidus
Партия: -Место работы: -
Jevgeni Garmaš180Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 180Дата рождения: 22.08.1989
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: elektriinsener
Lehte Jõemaa181Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 181Дата рождения: 07.07.1950
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: MTÜ Viimsi Päevakeskus
Vladislav Mašinski182Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 182Дата рождения: 28.11.1963
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: ABB AS, insener
Kai Kikas183Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 183Дата рождения: 01.04.1959
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: SA PERH
Maretta Vainumäe184Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 184Дата рождения: 02.06.1987
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: Property Finder OÜ, tegevjuht,juhatuse liige; TransLanguages OÜ, tegevjuht, juhatuse liige
Jelizaveta Tomingas185Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 185Дата рождения: 21.08.1986
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: TELE2, ärikliendi haldur
Leonilla Zaverjuhha186Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Номер: 186Дата рождения: 18.01.1953
Список: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Isamaa ja Res Publica LiitМесто работы: Koristaja
Valimisliit Metroolinn
Artjom Demidov273Valimisliit Metroolinn
Номер: 273Дата рождения: 02.11.1989
Список: Valimisliit MetroolinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Tallinna Tööstushariduskeskus, ITK kutseõpetaja
Danil Ivanskoi274Valimisliit Metroolinn
Номер: 274Дата рождения: 14.08.1992
Список: Valimisliit MetroolinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: Neotech Development OÜ
Jegor Sevastjanov275Valimisliit Metroolinn
Номер: 275Дата рождения: 07.11.1985
Список: Valimisliit MetroolinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: MGT Muuga grant terminal AS, arvestusspetsialist
Jaan Serov276Valimisliit Metroolinn
Номер: 276Дата рождения: 20.02.1995
Список: Valimisliit MetroolinnОбразование: Põhiharidus
Партия: PuudubМесто работы: õpilane
Eesti Keskerakond
Mihhail Kõlvart457Eesti Keskerakond
Номер: 457Дата рождения: 24.11.1977
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna linnavalitsus, abilinnapea
Kalle Klandorf458Eesti Keskerakond
Номер: 458Дата рождения: 07.01.1956
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna Linnavalitsus, abilinnapea
Maria Jufereva459Eesti Keskerakond
Номер: 459Дата рождения: 11.10.1979
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Lasnamäe linnaosa valitsus, linnaosa vanem
Aleksandr Tšaplõgin460Eesti Keskerakond
Номер: 460Дата рождения: 20.08.1964
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: -Место работы: Tallinna Linnakantselei, linna avalike suhete teenistus, ajalehe "Stolitsa" peatoimetaja
Ruslana Veber461Eesti Keskerakond
Номер: 461Дата рождения: 17.01.1952
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Karjamaa põhikool, õpetaja
Leonid Mihhailov462Eesti Keskerakond
Номер: 462Дата рождения: 16.08.1952
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna Linnatranspordi AS, arendusdirektor, juhatuse liige
Jaanus Riibe463Eesti Keskerakond
Номер: 463Дата рождения: 18.06.1986
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Lasnamäe Linnaosa valitsus, linnaosa vanema asetäitja
Ants Pilving464Eesti Keskerakond
Номер: 464Дата рождения: 22.07.1948
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Mainor AS, juhatuse liige
Nelli Privalova465Eesti Keskerakond
Номер: 465Дата рождения: 07.02.1945
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Eesti Raadio, autori leping
Deniss Presnetsov466Eesti Keskerakond
Номер: 466Дата рождения: 01.08.1983
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna Läänemere Gümnaasium, direktor
Peeter Järvelaid467Eesti Keskerakond
Номер: 467Дата рождения: 28.11.1957
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: TLÜ dotsent
Igor Jermakov468Eesti Keskerakond
Номер: 468Дата рождения: 15.05.1963
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Kultuurikeskuse Lindakivi direktori asetäitja
Sergei Ptšjolkin469Eesti Keskerakond
Номер: 469Дата рождения: 02.04.1985
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna Tondiraba huvikool, direktor
Aleksandr Zdankevitš470Eesti Keskerakond
Номер: 470Дата рождения: 20.08.1985
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna linnavolikogu liigem Euroakadeemia õppejõud, Keskerakonna büroo nõunik
Elmar-Johannes Truu471Eesti Keskerakond
Номер: 471Дата рождения: 19.08.1942
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: -
Raino Liblik472Eesti Keskerakond
Номер: 472Дата рождения: 20.04.1977
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna Kuristik Gümnaasium, direktor
Elena Glebova473Eesti Keskerakond
Номер: 473Дата рождения: 16.06.1989
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tondiraba SK, juhataja
Marika Juuse474Eesti Keskerakond
Номер: 474Дата рождения: 04.12.1962
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: MTÜ Tugi- ja koolituskeskus Usaldus, psühholoog, juhatuse liige
Vjatšeslav Prussakov475Eesti Keskerakond
Номер: 475Дата рождения: 20.06.1948
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna Linnatranspordi aktsiaselts, peaspetsialist
Karine Oganesjan476Eesti Keskerakond
Номер: 476Дата рождения: 02.02.1990
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna Linnakantselei, abilinnapea nõunik
Valeri Kislitsõn477Eesti Keskerakond
Номер: 477Дата рождения: 28.08.1955
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Lasnamäe sauna juhataja
Rostislav Troškov478Eesti Keskerakond
Номер: 478Дата рождения: 27.03.1950
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Korteriühistu Muhu 1 juhatuse esimees
Aleksander Bessedin479Eesti Keskerakond
Номер: 479Дата рождения: 04.09.1951
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Vene Kultuurikeskus, asedirektro
Rein Vinni480Eesti Keskerakond
Номер: 480Дата рождения: 11.03.1945
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: OÜ MRP Linna Liinid, juhatuse liige
Vadim Krissan481Eesti Keskerakond
Номер: 481Дата рождения: 18.03.1980
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Euro TOP OÜ tegevjuht, juhatuse liige
Jevgenija Kukk482Eesti Keskerakond
Номер: 482Дата рождения: 05.11.1954
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Lasnamäe linnaosa valitsus projektijuht
Aleksandr Galahhov483Eesti Keskerakond
Номер: 483Дата рождения: 26.02.1984
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Arvutiämblik OÜ, pea IT-spetsialist
Sergei Maasin484Eesti Keskerakond
Номер: 484Дата рождения: 05.09.1950
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: -
Izabella Riitsaar485Eesti Keskerakond
Номер: 485Дата рождения: 16.12.1955
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: -
Viktoria Bogdanova486Eesti Keskerakond
Номер: 486Дата рождения: 24.12.1994
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Bodylab fitnessi personal treener
Eduard Korotin487Eesti Keskerakond
Номер: 487Дата рождения: 18.07.1972
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: MTÜ Tantsustuudio Kreedo Dance, juhatuse liige ja peatreener
Juri Andevei488Eesti Keskerakond
Номер: 488Дата рождения: 15.07.1986
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Põhiharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: ettevõtja
Svetlana Melehhova-Maasin489Eesti Keskerakond
Номер: 489Дата рождения: 19.06.1950
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna Kanutiaia Huvikooli direktor
Galina Timonina490Eesti Keskerakond
Номер: 490Дата рождения: 27.11.1961
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Vene Kultuurikeskuse projektijuh, Trio Romance solist ja manager
Irena Valge491Eesti Keskerakond
Номер: 491Дата рождения: 28.01.1968
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Lasnamäe Haridus- ja Kultuurikomisjoni liige, Vene Kultuurikeskuse administraator
Aleksandra Pavlova492Eesti Keskerakond
Номер: 492Дата рождения: 21.12.1990
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Haridus- ja Teadusministeerium, ministri nõunik
Aadu Jõgiaas493Eesti Keskerakond
Номер: 493Дата рождения: 13.02.1951
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Harju Maakohus, rahvakohtunik
Julia Trofimova494Eesti Keskerakond
Номер: 494Дата рождения: 25.02.1983
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna Linnakantselei, meediaspetsialist
Sergei Novikov495Eesti Keskerakond
Номер: 495Дата рождения: 24.12.1965
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: OÜ Balti viimistus, spetsialist
Aare-Ain Rannit496Eesti Keskerakond
Номер: 496Дата рождения: 11.11.1944
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: pensionär
Jekaterina Maizik497Eesti Keskerakond
Номер: 497Дата рождения: 31.05.1995
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: üliõpilane
Daisy Järva498Eesti Keskerakond
Номер: 498Дата рождения: 06.03.1950
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Reisibüroo Tallinntour, tegevdirektor
Lauri Berg499Eesti Keskerakond
Номер: 499Дата рождения: 01.05.1979
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna Kalmistud, teenindusjuht
Viktoria Soosaar500Eesti Keskerakond
Номер: 500Дата рождения: 12.07.1959
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Lasnamäe Linnaosa Valitsus, vanemspetsialist
Luule Pehter501Eesti Keskerakond
Номер: 501Дата рождения: 08.11.1946
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: AS Medicum uroloog
Aljona Suhhomlinova502Eesti Keskerakond
Номер: 502Дата рождения: 22.01.1989
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Lasnamäe Vene Gümnaasium, eesti keele õpetaja
Pavel Afanasjev503Eesti Keskerakond
Номер: 503Дата рождения: 25.05.1986
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: -Место работы: AS E.R.S. projektijuht
Mihhail Kardaš504Eesti Keskerakond
Номер: 504Дата рождения: 07.06.1975
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: pensionär
Marianna Otsa505Eesti Keskerakond
Номер: 505Дата рождения: 19.06.1987
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Haabersti Linnaosa Valitsus. Linnamajanduse osakonna peaspetsialist.
Sergei Rjabõškin506Eesti Keskerakond
Номер: 506Дата рождения: 27.02.1992
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: AS Sokotel, teenindaja
Andres Koldre507Eesti Keskerakond
Номер: 507Дата рождения: 16.08.1982
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna Linnatranspordi AS, Lasnamäe veokorraldus osakonna juhataja
Rainer Nurme508Eesti Keskerakond
Номер: 508Дата рождения: 16.07.1982
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: -
Elina Tolmatšova509Eesti Keskerakond
Номер: 509Дата рождения: 25.05.1988
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna Kihnu Lasteaed, direktori asetäitja majanduse alal
Danila Kuznetsov510Eesti Keskerakond
Номер: 510Дата рождения: 20.11.1994
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Lasnamäe Noortekeskus, juhataja
Andres Jaakman511Eesti Keskerakond
Номер: 511Дата рождения: 09.11.1959
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna Lasnamäe Vene Gümnaasium, õpetaja
Juri Volkov512Eesti Keskerakond
Номер: 512Дата рождения: 21.06.1988
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: A.Le coq AS müügiesindaja
Aliisi Lokotar513Eesti Keskerakond
Номер: 513Дата рождения: 15.10.1969
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Lasnamäe Vene Lütseum, õpetaja
Gülnara Vals514Eesti Keskerakond
Номер: 514Дата рождения: 09.09.1961
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Kehra Gümnaasium, õpetaja
Sergei Semitkin515Eesti Keskerakond
Номер: 515Дата рождения: 16.01.1960
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Auto Ülevaatus OÜ, autoluksepp
Anastasija Žerdetskaja516Eesti Keskerakond
Номер: 516Дата рождения: 05.06.1989
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Spordiklubi GARANT treener
Inga Šorikova517Eesti Keskerakond
Номер: 517Дата рождения: 06.10.1977
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Lasnamäe Linnaosa Valitsus, lastekaitse spetsialist
Teresa Kipper518Eesti Keskerakond
Номер: 518Дата рождения: 05.07.1968
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Lasnamäe LOV sotsiaalhoolekande osakonna vanemspetsialist
Lily Kurm519Eesti Keskerakond
Номер: 519Дата рождения: 03.06.1962
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna Läänemere Gümnaasium õpetaja
Anna Mikkonen520Eesti Keskerakond
Номер: 520Дата рождения: 28.08.1981
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: LAPSSI OÜ juhataja
Larissa Savankova521Eesti Keskerakond
Номер: 521Дата рождения: 12.08.1965
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: -Место работы: Vene Draamateater, näitleja
Tatjana Gordejeva522Eesti Keskerakond
Номер: 522Дата рождения: 01.05.1969
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Maardu Linnavalitsuse linnakantselei peaspetsialist
Andrei Pekarski523Eesti Keskerakond
Номер: 523Дата рождения: 13.04.1982
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: -Место работы: APRANGA OÜ Hugo Boss kaupluse juhataja
Vjatšeslav Botškarjov524Eesti Keskerakond
Номер: 524Дата рождения: 22.01.1977
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: MUPO välijuhtimise peainspektor
Jekaterina Panova525Eesti Keskerakond
Номер: 525Дата рождения: 22.06.1984
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: -Место работы: Lootus sinuga juhatuse liige
Mihhail Hasardži526Eesti Keskerakond
Номер: 526Дата рождения: 14.05.1986
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Alekon Cargo OÜ, deklarant
Grigori-Kazimir Seliverstov527Eesti Keskerakond
Номер: 527Дата рождения: 28.03.1983
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: -
Radda Šustrov528Eesti Keskerakond
Номер: 528Дата рождения: 08.01.1982
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: -Место работы: McKenzie Invest OÜ, koolitus-teenindus- ja personalijuht
Andrei Jepišev529Eesti Keskerakond
Номер: 529Дата рождения: 03.02.1980
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: -Место работы: Ground Cats OÜ, juhatuse liige, ettevõtja
Maria Baranjuk530Eesti Keskerakond
Номер: 530Дата рождения: 08.07.1949
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Pae Gümnaasium, õpetaja
Dmitri Tihhomirov531Eesti Keskerakond
Номер: 531Дата рождения: 06.04.1985
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Laevanduse valdkond, äriarendus
Dina Vertsinskaja532Eesti Keskerakond
Номер: 532Дата рождения: 22.11.1978
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: -Место работы: Vox logistics OÜ juhatuse liige
Irina Mamadžanova533Eesti Keskerakond
Номер: 533Дата рождения: 27.05.1958
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: keeleõpetaja
Larissa Ljaugodene534Eesti Keskerakond
Номер: 534Дата рождения: 04.08.1953
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: -Место работы: Korteriühistu Loo, tegevdirektor
Stanislav Lomunov535Eesti Keskerakond
Номер: 535Дата рождения: 19.11.1979
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: FIE Stanislav Lomunov, Tallinna giid
Aleksandr Savitski536Eesti Keskerakond
Номер: 536Дата рождения: 07.03.1999
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Põhiharidus
Партия: -Место работы: õpilane
Anne Luiska537Eesti Keskerakond
Номер: 537Дата рождения: 04.10.1990
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Lasnamäe linnaosa valitsus spetsialist
Anna Metsger538Eesti Keskerakond
Номер: 538Дата рождения: 06.10.1979
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Parallels Software Estonia OÜ büroojuht
Aleksei Kraizmer539Eesti Keskerakond
Номер: 539Дата рождения: 01.09.1955
Список: Eesti KeskerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: Evict Group OÜ juhatuse liige
Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Mstislav Rusakov792Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Номер: 792Дата рождения: 13.08.1973
Список: Eestimaa Ühendatud VasakparteiОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eestimaa Ühendatud VasakparteiМесто работы: MTÜ Inimõiguste Kaitse Keskus "Kitezh" direktor
Oleg Nazmutdinov793Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Номер: 793Дата рождения: 13.09.1953
Список: Eestimaa Ühendatud VasakparteiОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eestimaa Ühendatud VasakparteiМесто работы: Mere Service OÜ, ettevõtja
Rafael Kamašin794Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Номер: 794Дата рождения: 22.09.1971
Список: Eestimaa Ühendatud VasakparteiОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eestimaa Ühendatud VasakparteiМесто работы: tööotsija
Veronika Hrapko795Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Номер: 795Дата рождения: 28.06.1983
Список: Eestimaa Ühendatud VasakparteiОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eestimaa Ühendatud VasakparteiМесто работы: Tallinna Perekeskus, tugiisik ja ABA-terapeut
Ivan Anikejev796Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Номер: 796Дата рождения: 03.04.1983
Список: Eestimaa Ühendatud VasakparteiОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eestimaa Ühendatud VasakparteiМесто работы: kodune
Eduard Baglajev797Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Номер: 797Дата рождения: 19.05.1981
Список: Eestimaa Ühendatud VasakparteiОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Eolane Tallinna AS, testi arendamise projektijuht
Irina Naimark798Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Номер: 798Дата рождения: 05.06.1960
Список: Eestimaa Ühendatud VasakparteiОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: IN-Arhitektuuri Studio OÜ, arhitekt
Sergei Furštatov799Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Номер: 799Дата рождения: 03.03.1978
Список: Eestimaa Ühendatud VasakparteiОбразование: Põhiharidus
Партия: -Место работы: -
Andrei Bassov800Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Номер: 800Дата рождения: 30.11.1967
Список: Eestimaa Ühendatud VasakparteiОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eestimaa Ühendatud VasakparteiМесто работы: OÜ Selox ettevõtja
Anastassia Nikolajeva801Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Номер: 801Дата рождения: 25.11.1987
Список: Eestimaa Ühendatud VasakparteiОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Põhja-Eesti Regionaalhaigla, medõde
Aljonka Borissova802Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Номер: 802Дата рождения: 14.04.1972
Список: Eestimaa Ühendatud VasakparteiОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eestimaa Ühendatud VasakparteiМесто работы: Karla Auto O.K. OÜ, raamatupidaja
Vladimir Krutšinin803Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Номер: 803Дата рождения: 27.07.1956
Список: Eestimaa Ühendatud VasakparteiОбразование: -
Партия: Eestimaa Ühendatud VasakparteiМесто работы: Sotsiaal-Humanitaar Infokool (Fortis Koolitus OÜ) direktor
Anna Kopnina804Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Номер: 804Дата рождения: 25.04.1992
Список: Eestimaa Ühendatud VasakparteiОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: Amphenol conneXus OÜ, tööline
Erik Hantsom805Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
Номер: 805Дата рождения: 24.11.1996
Список: Eestimaa Ühendatud VasakparteiОбразование: -
Партия: Eestimaa Ühendatud VasakparteiМесто работы: OÜ T-Tammer, tööline
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Kersti Kracht869Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 869Дата рождения: 09.04.1955
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: ettevõtja
Orhan Oktain870Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 870Дата рождения: 18.04.1989
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: OÜ ORKI, ettevõtja
Daniel Libman871Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 871Дата рождения: 11.02.1991
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: jaoskonna juhataja
Maarika Pähklemäe872Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 872Дата рождения: 26.01.1967
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: puudubМесто работы: M. PÄHKLEMÄE & Co Law OFFICE, jurist
Kalle Aljas873Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 873Дата рождения: 17.03.1949
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: R. SHUP OÜ juhatuse esimees
Juhan Kobin874Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 874Дата рождения: 16.01.1954
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: ettevõtja
Piret Kollo875Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 875Дата рождения: 17.10.1964
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: Talliinna Paekaare Lasteaed, õpetaja
Veiko Krass876Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 876Дата рождения: 11.04.1971
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: K-Rauta, müügikonsultant
Airi Hark877Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 877Дата рождения: 31.12.1967
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: kodune
Andres Look878Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 878Дата рождения: 06.02.1972
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: pensionär
Margus Mäeots879Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 879Дата рождения: 29.11.1966
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: ettevõtja
Ave Nurmbek880Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 880Дата рождения: 13.09.1971
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: ettevõtluse alustaja
Slavik Janson881Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 881Дата рождения: 22.04.1948
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: pensionär
Ilmar Põllumägi882Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 882Дата рождения: 18.03.1965
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: Temprat OÜ, kaugsõiduautojuht
Kenno Remmel883Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 883Дата рождения: 25.08.1979
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: OÜ G2 Grupp, hooldusspetsialist
Erik Saaliste884Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 884Дата рождения: 03.09.1953
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: ettevõtja, OÜ Celestina Grupp
Erik Sher885Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 885Дата рождения: 21.09.1970
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: Elisa Eesti AS, IT arendusvaldkonna juht
Jüri Hark886Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 886Дата рождения: 21.09.1944
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: OÜ Balti Haldusgrupp, administraator
Gunnar Torop887Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 887Дата рождения: 17.02.1950
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: Tallinna Teeninduskool, majandus
Benno Org888Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 888Дата рождения: 09.11.1985
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: Kohvigrupp OÜ, ettevõtja
Raul Öpik889Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Номер: 889Дата рождения: 03.07.1951
Список: Eesti Konservatiivne RahvaerakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti Konservatiivne RahvaerakondМесто работы: Eruohvitser (kolonelleitnant), pedagoog
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Eiki Nestor981Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Номер: 981Дата рождения: 05.09.1953
Список: Sotsiaaldemokraatlik ErakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: Riigikogu liige
Anastassia Kovalenko982Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Номер: 982Дата рождения: 21.09.1991
Список: Sotsiaaldemokraatlik ErakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Üliõpilane
Andrei Hvostov983Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Номер: 983Дата рождения: 10.07.1963
Список: Sotsiaaldemokraatlik ErakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: Ajakirjanik
Annela Ojaste984Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Номер: 984Дата рождения: 13.12.1971
Список: Sotsiaaldemokraatlik ErakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: Tallinna Asunduse Lasteaed, direktor
Krista Lapina985Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Номер: 985Дата рождения: 06.02.1977
Список: Sotsiaaldemokraatlik ErakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: Best Propaganda OÜ
Maksim Nikolajev986Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Номер: 986Дата рождения: 14.08.1979
Список: Sotsiaaldemokraatlik ErakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: MAXXL OÜ, juhatuse liige
Kristen Kanarik987Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Номер: 987Дата рождения: 12.08.1986
Список: Sotsiaaldemokraatlik ErakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: Sotsiaaldemokraatliku Erakonna peasekretär
Imbi Masing988Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Номер: 988Дата рождения: 09.04.1958
Список: Sotsiaaldemokraatlik ErakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: Sotsiaaltöökeskus, sotsiaaltöötaja; FIE
Svetlana Adamson989Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Номер: 989Дата рождения: 18.01.1957
Список: Sotsiaaldemokraatlik ErakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: THL Estonia AS, ekspedeerija
Irma Kivilo990Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Номер: 990Дата рождения: 08.11.1946
Список: Sotsiaaldemokraatlik ErakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: Pensionär
Laur Kiik991Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Номер: 991Дата рождения: 18.04.1987
Список: Sotsiaaldemokraatlik ErakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: Oxfordi ülikool antropoloogia doktorant
Vaike Sarnet992Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Номер: 992Дата рождения: 28.06.1938
Список: Sotsiaaldemokraatlik ErakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: Pensionär
Valdo Tõnissoo993Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Номер: 993Дата рождения: 28.07.1966
Список: Sotsiaaldemokraatlik ErakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: OOO KalVal Company, Minsk, Belarus, direktor
Sirje Rebane994Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Номер: 994Дата рождения: 02.03.1953
Список: Sotsiaaldemokraatlik ErakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: Pensionär
Katrin Lugina995Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Номер: 995Дата рождения: 25.08.1982
Список: Sotsiaaldemokraatlik ErakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: Siseministeerium, ministri nõunik
Milla Kurvits996Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Номер: 996Дата рождения: 18.07.1958
Список: Sotsiaaldemokraatlik ErakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: Tööotsija
Deniss Kokorin997Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Номер: 997Дата рождения: 19.03.1986
Список: Sotsiaaldemokraatlik ErakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: Professional Partner OÜ, projektijuht
Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Edgar Savisaar1097Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1097Дата рождения: 31.05.1950
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna linnapea
Olga Ivanova1098Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1098Дата рождения: 15.10.1984
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Riigikogu liige
Maaris Laine1099Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1099Дата рождения: 16.12.1989
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: -
Juri Beljajev1100Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1100Дата рождения: 24.04.1957
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: KÜ Kalda-Kose juhataja
Anna Žinkovskaja1101Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1101Дата рождения: 10.05.1995
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: -
Mihhail Tšaplõgin1102Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1102Дата рождения: 30.07.1983
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Everything OÜ juhatuse liige
Jaan Vahar1103Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1103Дата рождения: 13.06.1970
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: KÜ Anni 14, haldur
Dmitri Demtšenko1104Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1104Дата рождения: 04.02.1997
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Põhiharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Hotell Euroopa OÜ
Dmitri Kapelin1105Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1105Дата рождения: 08.09.1975
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: -
Jelena Varik1106Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1106Дата рождения: 30.03.1954
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: pensionär
Marjana Lend1107Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1107Дата рождения: 15.05.1984
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: üliõpilane, juhatuse liige
Igor Sedašev1108Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1108Дата рождения: 21.07.1950
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: pensionär
Heiki Veidebaum1109Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1109Дата рождения: 29.06.1955
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: vabakutseline ajakirjanik
Konstantin Grigorenko1110Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1110Дата рождения: 10.06.1981
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: -
Aleksandr Tsingisser1111Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1111Дата рождения: 10.02.1989
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: ettevõtja
Andrei Sorokin1112Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1112Дата рождения: 22.07.1968
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: -
Jevgeni Štšaslõvõi1113Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1113Дата рождения: 21.11.1991
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tartu Ülikool üliõpilane, PERH, ITKH abiarst
Edmund Eismel1114Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1114Дата рождения: 23.12.1955
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: taksojuht FIE
Andrei Vorobjov1115Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1115Дата рождения: 22.01.1984
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Tallinna Linnatranspordi AS trammijuht
Natalja Sahharova1116Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1116Дата рождения: 06.07.1973
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
Rada Gruzdeva1117Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1117Дата рождения: 10.07.1983
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Omanik Narvdom OÜ, ecopood OÜ klienditeenindaja
Sanna Autio1118Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1118Дата рождения: 24.02.1950
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: pensionär
Valeri Konovalov1119Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1119Дата рождения: 20.06.1952
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: -
Raissa Zerkalina1120Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1120Дата рождения: 22.05.1950
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: KÜ esimees
Tatjana Fliginskihh1121Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1121Дата рождения: 19.01.1961
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: -
Andrei Pozdnjakov1122Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1122Дата рождения: 27.11.1981
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: -
Alissa Ait1123Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1123Дата рождения: 18.08.1997
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: Bauhaus Eesti OÜ müüja
Denis Aksjonov1124Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1124Дата рождения: 19.08.1994
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: Coop AS paigutaja
Aleksei Tširkov1126Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1126Дата рождения: 20.01.1955
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Formeks Grupp
Sergei Svjatušenko1128Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1128Дата рождения: 01.07.1958
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Kohimo AS tsehhi meister
Vladlen Žitin1129Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1129Дата рождения: 02.07.1944
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti KeskerakondМесто работы: pensionär
Vladimir Maslov1130Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1130Дата рождения: 13.08.1947
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: Sotsiaaldemokraatlik ErakondМесто работы: -
Olga Smirnova1131Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn
Номер: 1131Дата рождения: 22.04.1988
Список: Savisaare Valimisliit ja Tegus TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Põhja-Eesti Regionaalhaigla medõde onkoloogia keskuses
Eesti Reformierakond
Keit Pentus-Rosimannus1212Eesti Reformierakond
Номер: 1212Дата рождения: 03.03.1976
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: Riigikogu liige
Deniss Boroditš1213Eesti Reformierakond
Номер: 1213Дата рождения: 01.11.1979
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: Riigikogu liige
Eeve Kivi1214Eesti Reformierakond
Номер: 1214Дата рождения: 08.05.1938
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: Eesti Meedia, Kanal 2 reklaamikonsultant
Toomas Viks1215Eesti Reformierakond
Номер: 1215Дата рождения: 03.09.1969
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: -
Vira Konõk1216Eesti Reformierakond
Номер: 1216Дата рождения: 27.09.1957
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: MTÜ Eesti Ukrainlaste Kongress, Ukraina Riiklik Raadio
Tiit Soorm1217Eesti Reformierakond
Номер: 1217Дата рождения: 06.08.1949
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: Nordic Aviaton Academy, lennuõpetaja
Galina Kruusmägi1218Eesti Reformierakond
Номер: 1218Дата рождения: 13.01.1954
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: pensionär
Ragnar Pikkel1219Eesti Reformierakond
Номер: 1219Дата рождения: 02.01.1985
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: Ettevõtja, tööandja
Natalja Lakatoš1220Eesti Reformierakond
Номер: 1220Дата рождения: 04.08.1962
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: Murzi Mängukool MTÜ, Murzi lapsehoid OÜ
Janek Kapper1221Eesti Reformierakond
Номер: 1221Дата рождения: 23.01.1978
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: -
Ave Irval1222Eesti Reformierakond
Номер: 1222Дата рождения: 19.01.1977
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: Ida Tallinna Keskhaigla, med-õde
Miko Merelaht1223Eesti Reformierakond
Номер: 1223Дата рождения: 27.09.1982
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: müügijuht
Larissa Karpova1224Eesti Reformierakond
Номер: 1224Дата рождения: 07.05.1960
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: Rinestal OÜ, KÜ Pae 39
Ülo Siibak1225Eesti Reformierakond
Номер: 1225Дата рождения: 09.08.1953
Список: Eesti ReformierakondОбразование: -
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: -
Georg Aher1226Eesti Reformierakond
Номер: 1226Дата рождения: 11.05.1954
Список: Eesti ReformierakondОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti ReformierakondМесто работы: MTÜ Hared juhatuse liige
Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Vladimir Šarõi1305Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Номер: 1305Дата рождения: 27.01.1984
Список: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitОбразование: Kõrgharidus
Партия: -Место работы: AS Saku Metall, personalijuht
Margit Adorf1306Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Номер: 1306Дата рождения: 14.02.1974
Список: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: -Место работы: Üliõpilane, tõlk Finesta OÜ
Mart Mutso1307Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Номер: 1307Дата рождения: 14.01.1942
Список: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti VabaerakondМесто работы: MAESTRO D OBRAS
Maive Vihtmaa1308Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Номер: 1308Дата рождения: 26.12.1963
Список: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: -Место работы: Töötu
Christina Lään1309Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Номер: 1309Дата рождения: 26.06.1971
Список: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitОбразование: Kõrgharidus
Партия: -Место работы: MTÜ Loovustuba õpetaja
Olga Timofejeva1310Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Номер: 1310Дата рождения: 31.07.1989
Список: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitОбразование: Kõrgharidus
Партия: -Место работы: SA Eesti Tervishoiu Muuseum, külastusjuht
Jüri Põdermaa1311Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Номер: 1311Дата рождения: 03.05.1969
Список: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitОбразование: -
Партия: -Место работы: Poliplast OÜ, administraator
Allar Viik1312Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit
Номер: 1312Дата рождения: 17.02.1985
Список: Vaba Tallinna Kodanik ValimisliitОбразование: Kõrgharidus
Партия: Eesti VabaerakondМесто работы: Emotive OÜ, Projektijuht/analüütik
Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
Daniel James Coll1365Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks
Номер: 1365Дата рождения: 26.06.1976
Список: Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoksОбразование: Kõrgharidus
Партия: -Место работы: Copywriter/Brand journalist and CEO
Erakond Eestimaa Rohelised
Olev-Andres Tinn1399Erakond Eestimaa Rohelised
Номер: 1399Дата рождения: 14.01.1973
Список: Erakond Eestimaa RohelisedОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Eestimaa RohelisedМесто работы: ettevõtja
Eleonora Loginova1400Erakond Eestimaa Rohelised
Номер: 1400Дата рождения: 16.04.1982
Список: Erakond Eestimaa RohelisedОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Eestimaa RohelisedМесто работы: Ehte Gümnaasium, muusikaõpetaja
Timur Sagitov1401Erakond Eestimaa Rohelised
Номер: 1401Дата рождения: 19.06.1989
Список: Erakond Eestimaa RohelisedОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Eestimaa RohelisedМесто работы: Marketex Offshore Constructions OÜ, tööstusgeodeesia insener
Helina Tilk1402Erakond Eestimaa Rohelised
Номер: 1402Дата рождения: 03.01.1962
Список: Erakond Eestimaa RohelisedОбразование: Kõrgharidus
Партия: puudubМесто работы: Helina Tilk OÜ juhataja
Aleksander Pototski1403Erakond Eestimaa Rohelised
Номер: 1403Дата рождения: 08.10.1958
Список: Erakond Eestimaa RohelisedОбразование: Kõrgharidus
Партия: puudubМесто работы: kodune
Marika Mägi1404Erakond Eestimaa Rohelised
Номер: 1404Дата рождения: 19.09.1979
Список: Erakond Eestimaa RohelisedОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Erakond Eestimaa RohelisedМесто работы: PROBEAUTE OÜ, tootejuht
Jüri-Joonas Kerem1405Erakond Eestimaa Rohelised
Номер: 1405Дата рождения: 24.05.1984
Список: Erakond Eestimaa RohelisedОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Eestimaa RohelisedМесто работы: juhatuse liige ettevõttes Klaasistuudio Glasspipers OÜ, üliõpilane TTÜ informaatika magistriõppes, vabakutseline WordPress´i arendaja
Janne Kaju1406Erakond Eestimaa Rohelised
Номер: 1406Дата рождения: 09.09.1970
Список: Erakond Eestimaa RohelisedОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: puudubМесто работы: TALLINK klienditeenindaja
Sten Kuris1407Erakond Eestimaa Rohelised
Номер: 1407Дата рождения: 17.01.1998
Список: Erakond Eestimaa RohelisedОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: puudubМесто работы: INDOOR GRUPP, laotööline
Maarja Käsk1408Erakond Eestimaa Rohelised
Номер: 1408Дата рождения: 02.01.1991
Список: Erakond Eestimaa RohelisedОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: -Место работы: ettevõtja ja kustnik
Gert Häusler1409Erakond Eestimaa Rohelised
Номер: 1409Дата рождения: 17.09.1975
Список: Erakond Eestimaa RohelisedОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Eestimaa RohelisedМесто работы: Rilbaum-IT OÜ juhatuse liige
Reet Härmat1410Erakond Eestimaa Rohelised
Номер: 1410Дата рождения: 08.07.1976
Список: Erakond Eestimaa RohelisedОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: puudubМесто работы: Veebitoimetaja portaalis stiil.ee ja ilutoimetaja ajakirjas "Anne & Stiil"
Ron Luvištšuk1411Erakond Eestimaa Rohelised
Номер: 1411Дата рождения: 21.10.1971
Список: Erakond Eestimaa RohelisedОбразование: Kõrgharidus
Партия: -Место работы: BFA Estonia OÜ, juhataja
Ljudmilla Rekun1412Erakond Eestimaa Rohelised
Номер: 1412Дата рождения: 07.10.1990
Список: Erakond Eestimaa RohelisedОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Eestimaa RohelisedМесто работы: TRANSFERWISE LTD EESTI FILIAAL FIL, tõlkija
Pavel Krõlatov1413Erakond Eestimaa Rohelised
Номер: 1413Дата рождения: 24.02.1975
Список: Erakond Eestimaa RohelisedОбразование: Kõrgharidus
Партия: puudubМесто работы: Ruila Põhikool, õpetaja
Anne Vetik1414Erakond Eestimaa Rohelised
Номер: 1414Дата рождения: 22.10.1982
Список: Erakond Eestimaa RohelisedОбразование: Kõrgharidus
Партия: Erakond Eestimaa RohelisedМесто работы: Loovjuht reklaamiagentuuris DDB, sõltumatu ajalehe Slacker peatoimetaja
Valimisliit MEIE Tallinn
Maria Kaljuste1477Valimisliit MEIE Tallinn
Номер: 1477Дата рождения: 06.04.1973
Список: Valimisliit MEIE TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: -Место работы: ettevõtja
Roman Kogan1478Valimisliit MEIE Tallinn
Номер: 1478Дата рождения: 21.11.1979
Список: Valimisliit MEIE TallinnОбразование: Kõrgharidus
Партия: Rahva Ühtsuse ErakondМесто работы: ettevõtja
Meelis Adamson1479Valimisliit MEIE Tallinn
Номер: 1479Дата рождения: 23.04.1960
Список: Valimisliit MEIE TallinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: Rahva Ühtsuse ErakondМесто работы: ettevõtja
Aleksei Tuvi1480Valimisliit MEIE Tallinn
Номер: 1480Дата рождения: 04.01.1991
Список: Valimisliit MEIE TallinnОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: -Место работы: üliõpilane ja projekteerija
Vadim Šaptšenko1481Valimisliit MEIE Tallinn
Номер: 1481Дата рождения: 07.04.1989
Список: Valimisliit MEIE TallinnОбразование: Põhiharidus
Партия: -Место работы: ettevõtja
Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
Raivo Orgusaar1505Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine
Номер: 1505Дата рождения: 27.10.1968
Список: Valimisliit Eesti EllujäämisliikumineОбразование: Keskharidus (sh keskeriharidus)
Партия: PuudubМесто работы: ettevõtja
Üksikkandidaadid
Almar Gluštšenko1515Üksikkandidaadid
Номер: 1515Дата рождения: 28.06.1969
Список: ÜksikkandidaadidОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: linnapõldur, vabakutseline sotsiaalpoliitik
Ramid Niftalijev1519Üksikkandidaadid
Номер: 1519Дата рождения: 28.10.1981
Список: ÜksikkandidaadidОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: Spordiklubi Berimba peatreener ja juhatuse liige
Jevgeni Soots1520Üksikkandidaadid
Номер: 1520Дата рождения: 02.08.1979
Список: ÜksikkandidaadidОбразование: Kõrgharidus
Партия: PuudubМесто работы: ettevõtja