Valitsev meister Barcelona vajas tiitlilootuste elus hoidmiseks hädasti võitu, sest enne mängu jäädi Realist kaheksa punkti kaugusele.

Külalised alustasidki kohtumist hästi ning Andreas Christensen viis Barcelona juba kuuendal minutil kohtumist juhtima. Kümmekond minutit hiljem teenis aga Real penalti, mille Vinicius Junior ka kindlalt realiseeris.

Teisel poolajal haaras Barcelona uuesti eduseisu, kui 69. minutil tegi skoori Fermin Lopez. Kõigest neli minutit hiljem oli seis taas viigis, sest värava sai kirja Reali äärekaitsja Lucas Vazquez ning viimase naela Barcelona kirstu tagus seitsmendal üleminutil Jude Bellingham, kindlustades pealinna klubile 3:2 võidu.

Kohtumise tipphetked:

Kusjuures Bellinghami kerkis väravaküttide edetabelis 17 tabamusega teiseks. Ühe värava enam on löönud vaid Gironas mängiv ukrainlane Artem Dovbõk.

Liigatabelis on Real 81 punktiga kindel liider, Barcelona kaotab neile kuus vooru enne lõppu 11, Girona 13 ja linnarivaal Atletico 20 punktiga.