St. Pauli alistas pühapäevases kohtumises võõrsil Hannoveri 2:1. St. Pauli asus 41. minutil Oladapo Afolayani tabamusest juhtima. Kodumeeskonna ridades viigistas Lars Timo Gindorf 45. minutil seisu. St. Paulile tõi võidu Johannes Eggesteini 65. minuti tabamus.

Mets tegi võitjate ridades taaskord kaasa kõik 90 minutit.

Turniiritabelis on St. Pauli 60 punktiga teisel kohal. Liidriks on Kieli Holstein 61 punktiga. Kolmandat kohta hoiab Düsseldorfi Fortuna 55 punktiga. Neljas on Hamburg 49-ga. St. Pauli tänane vastane Hannover hoiab turniiritabelis 45 punktiga kuuendat positsiooni.

Tulevaks hooajaks tõusevad otse Bundesligasse kaks esimest. Kolmanda koha tiim peab üleminekumänge kõrgliigas 16. positsioonil lõpetava tiimiga.

2. Bundesliga hooaja lõpuni jääb veel neli vooru ehk kõikide tiimide jaoks on mängus 12 punkti. St. Pauli mängib järgnevates voorudes koduväljakul Hansa Rostockiga (liigas 16. positsioonil) ja Osnabrückiga (18.) ning võõrsil minnakse vastamisi Hamburgi (4.) ja Wehen Wiesbadeniga (15). Seega on St. Pauli neljast viimasest vastasest kolm liiga nelja kõige kehvema tiimi seas.